شرایط و قوانین

کاربر گرامی؛

ضمن سپاس از توجه شما، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وبگاه شاهُنر به نشانی ShaHonar.com به دقت ملاحظه بفرمایید.

حفظ محرمانگی اطلاعات

با توجه به نوع خدمات و اهمیت محتوای سفارش‌ها؛ شاهُنر متعهد می‌شود تمام امکانات و تلاش مجموعه را برای حفظ و نگهداری از این محتوا به کار گیرد و از ارائه‌ی آن‌ها به غیر اکیداً خودداری می‌کند.

شاهُنر به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن کاملا محافظت می‌کند.

ثبت و پردازش سفارش

مشتریان می‌توانند فایل‌های مرتبط با سفارش خود را از طریق سامانه‌ی شاهُنر یا ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی که در صفحه تماس با ما مشخص شده است ارسال نمایند.

ثبت سفارش بدون پرداخت به معنای تایید شروع انجام و آماده‌سازی سفارش (طراحی یا گرافیک متحرک) نمی‌باشد، انجام سفارش (طراحی یا گرافیک متحرک) پس از دریافت تمام فایل‌ها و اطلاعات مشتری و همچنین بررسی کارشناس و انجام مراحل بعدی صورت می‌پذیرد که تمام مراحل توسط پیامک یا ایمیل و یا تماس تلفنی به سفارش‌دهنده اعلام می‌گردد.

نرم‌افزار طراحی و نوع خروجی

خدمات شاهُنر با توجه به نیاز هر سفارش معمولاً در نرم‌افزارهای Adobe Photoshop و Adobe Illustrator و Adobe Indesign و Adobe After Effects انجام می‌گیرد که نرم‌افزاری کاملا تخصصی و محبوب در حوزه طراحی گرافیک، صفحه‌آرایی و گرافیک متحرک (موشن گرافیک) به شمار می‌رود.

خروجی کار برای خدمات طراحی معمولاً به صورت PDF (در دو حالت RGB و CMYK) و برای خدمات موشن گرافیک یا طراحی متحرک به صورت mp4 یا Gif در اختیار مشتری قرار می گیرد که دارای مناسب‌ترین کیفیت برای نمایش، چاپ و موارد دیگر است. البته با توجه به نوع پروژه و یا درخواست مشتری، ارائه خروجی‌های دیگری همچون JPG و PNG نیز امکان‌پذیر است. (لازم به ذکر است امکان ارائه خروجی word از نرم‌افزارهای همچون ایندیزاین وجود ندارد)

تحویل فایل با فرمت اصلی نرم‌افزار طراحی (ai. و psd. و in. و tiff. و eps. و …) مشمول پرداخت هزینه جداگانه می‌باشد.

حق مالکیت طرح

چنانچه چند نمونه یا اتود اولیه طراحى توسط طراح جهت بررسى به کارفرما ارائه گردد، کارفرما پس از انتخاب نمونه اولیه، هیچگونه حق مالکیتى نسبت به سایر نمونه ها نخواهد داشت.

زمان‌بندی و تحویل سفارش

زمانبندی تحویل سفارش (طراحی یا موشن گرافیک) با توجه به امکانات و برنامه‌ریزی شاهُنر تعیین می‌شود که در بخش سفارش آنلاین برای هر خدمت مشخص شده است.

زمان انجام سفارش‌ها در حالت عادی ۷ الى ۱۰ روز کاری می باشد. همچنین، بازه‌ی دقیق برای هر سفارش در فرم آنلاین مربوطه ذکر شده است و توسط مشتری قابل انتخاب است. مشتری می‌تواند زمان مورد نظر خود را انتخاب نماید. بدیهی است زمان‌های نزدیک‌تر مشمول پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌باشد که در سبد خرید نهایی لحاظ می‌شود.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و نخستین روز پس از تعطیلات پردازش و آماده‌سازی می‌شوند.

زمان شروع و انجام سفارش از زمان واریز پرداخت و ارسال فایل‌های مرتبط توسط مشتری در نظر گرفته می‌شود.

زمان‌بندی انجام و تحویل هر سفارش در پیش‌فاکتور درج شده و شاهُنر خود را موظف به تحویل سفارش در تاریخ مقرر می داند. در صورت تاخیر مشتری در ارسال اطلاعات و محتوا و یا بازبینی در مراحل انجام کار، شاهنر مسئولیتی در قبال تأخیر احتمالی در تحویل سفارش ندارد. با این وجود، شاهُنر تمام تلاش خود را می‌کند تا سفارش‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن برای مشتری آماده شود.

فورس ماژور: انجام سفارش در زمان کم جزیی از پروژه‌های فورس ماژور به شمار می‌آید و با توجه به حجم و نوع سفارش هزینه‌ی آن افزایش می‌یابد.

پرداخت‌ها و امور مالی

پرداخت‌ها در شاهُنر در یک مرحله و از طریق درگاه اینترنتی به صورت کاملاً آنلاین انجام می‌گیرد.

برای پرداخت آنلاین در شاهنر، انجام ثبت‌نام در سایت الزامی نیست.

در مواقع ضروری، امکان پرداخت از طریق کارت به کارت نیز وجود دارد.

کلیه تراکنش‌های آنلاینِ انجام شده توسط کاربر در قسمت حساب کاربری و بخش سفارش‌ها قابل مشاهده می باشد.

در صورتی که مبلغ سفارش طراحی بیش از ۱۰ میلیون تومان باشد، سفارش فوق بنا به درخواست مشتری می‌تواند در قالب قرارداد انجام شود. در این حالت، ۵۰ درصد از کل قرارداد به عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌گردد.

لغو سفارش

کاربر موظف است در صورت نیاز به لغو سفارشِ طراحی حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از واریز وجه، مراتب را از طریق ایمیل یا تماس به شاهُنر اطلاع دهد. در صورت گذشت این زمان و شروع آماده‌سازی و انجام پروژه، خسارت ناشی از این امر با توجه به میزان پیشرفت سفارش از کاربر دریافت می‌شود.